Super 8 by Wyndham Dresden

Hotel

Drážďany, NěmeckoAntonstraße 43, 01097

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 573 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 18 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 573 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Super 8 by Wyndham Dresden v lokalitě Drážďany nabízí bar. „Japanese Palace“ je 330 m od ubytování. Ubytování je od místa „Hotel Bülow Palais“ vzdálené 410 m. V budově je výtah.

K dispozici jsou pokoje, všechny s výhledem na město. Všechny mají fén, vlastní koupelnu a sprchu bez prahu. Nabízejí také klimatizaci, trezor, televizi a psací stůl.

V tomto hotelu můžete nechat zavazadla v úschovně. Zaparkovat můžete přímo u ubytování. V ubytování je dostupné bezplatné Wi-Fi a recepce otevřená nepřetržitě.

Vzdálenosti k vybraným místům

Erich-Kästner-Museum630 m vzdušnou čarou
Frauenkirche1,6 km
Brühlovy1,6 km
Waldbestand Neuländer Straße4,3 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte pokoje v hotelu Super 8 by Wyndham Dresden a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí - bezbariérový

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

▾

Super 8 by Wyndham Dresden - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Bar
  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 2 do 6 let · zdarma

Přistýlka - pro děti od 7 do 17 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Upozorňujeme, že za domácí mazlíčky se účtuje příplatek ve výši 20 EUR na den.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Dresden-Neustadt“ od ubytování „Super 8 by Wyndham Dresden“?

Železniční stanice „Dresden-Neustadt“ se nachází 430 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Drážďany“ od ubytování „Super 8 by Wyndham Dresden“?

Letiště Drážďany se nachází 8,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 6 063 recenzí hostů je 8,3/10 . Přečtěte si recenze hotelu Super 8 by Wyndham Dresden nebo přidejte vlastní.

Seyyahburak04 - 2026
9/10
★★★★★

Zjistili jsme, že hotel je pro návštěvu Drážďan výbornou volbou, protože do centra města se odtud dostanete pěšky za pár minut. Celkový komfort i čistota byly na velmi dobré úrovni a snídaně nás opravdu potěšila. Náš pobyt v tomto hotelu jsme si celkově velmi užili.

ℹ) Recenze Super 8 by Wyndham Dresden nevyjadřují stanovisko dresden-hotel.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Super 8 by Wyndham Dresden - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 573 Kč
Typická cena
~2 470 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 287

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 573 Kč
Typická cena
~1 946 Kč

Toto ubytování je o 19 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s barem a s nepřetržitou recepcí: 15

Za podobnou cenu

~1 337 Kč – ~1 809 Kč

  • Porovnaná ubytování 54
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 28
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 3

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

myCozyPlace - Gemütliches Zimmer für Zwei

9,3/10 ~1 631 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.