Kim Hotel Dresden

Gompitzer Höhe 2, 01156 Drážďany, Německo

  • Až pro 5 hostů
  • Až 42 m²
  • Wellness nebo spa
  • Ložnice: 1

Kim Hotel Dresden se nachází ve městě Drážďany. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a klimatizaci. K dispozici jsou wellness centrum, sauna a parkoviště. Museumskasse leží 4,9 km od hotelu. Vzdálenost k Zschonergrund je 1,8 km.

Nabízené pokoje mohou mít až 42 m². Některé pokoje zahrnují jednu ložnici. Ubytovat se zde může nejvýše pět osob. Během pobytu lze jezdit na kole.

Vzdálenosti k vybraným místům

Dresden6 km
Schloss Übigau5,6 km
Eisenhammer3,6 km
Museum Hofmühle5 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 099 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou

2 osoby20 m²vlastní koupelna

Kim Hotel Dresden - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Restaurace
  • Bar
  • Fitness centrum

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Upozorňujeme, že použití wellness je za malý poplatek.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Kim Hotel Dresden na mapě: Drážďany

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Kim Hotel Dresden“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Kim Hotel Dresden“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Kim Hotel Dresden“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Kim Hotel Dresden wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Kim Hotel Dresden určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 5 hostů.

Má Kim Hotel Dresden restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Jak daleko je od ubytování „Kim Hotel Dresden“ nejbližší letiště?

Letiště Drážďany se nachází 14 km od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „Kim Hotel Dresden“ vlek nebo lanovka?

Skilift se nachází 7 km od ubytování.

Recenze ubytování Kim Hotel Dresden

Průměrné hodnocení z 2 183 recenzí na Booking.com je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Piotr 09 - 2025
7/10

Super volba, když potřebujete někde přespat a další den pokračovat v cestě... Poměr cena/výkon fajn, poloha taky dobrá. V hotelové restauraci vařili tradiční jídla, která nám moc chutnala.

ℹ) Recenze Kim Hotel Dresden nevyjadřují stanovisko dresden-hotel.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10