Hotel-Appartement-Villa Ulenburg

Oskar-Pletsch-Str. 9, 01324 Drezno, Niemcy

  • Do 5 osób
  • Do 75 m²
  • Sypialnie: 1

Hotel-Appartement-Villa Ulenburg ma średnią ocenę gości 8,5/10 (735 opinii). Do centrum jest stąd 5,74 km. Obiekt oferuje m.in. pobyt ze zwierzętami, bezpłatne Wi-Fi oraz aneks kuchenny.

Aparthotel Hotel-Appartement-Villa Ulenburg w drezdeńskiej dzielnicy Weißer Hirsch to dobra baza dla osób, które chcą połączyć spokojny pobyt z wygodnym dojazdem do centrum i zabytków Drezna. Położenie na wzniesieniu, apartamentowy układ i pełne wyposażenie kuchenne sprawiają, że obiekt dobrze odpowiada na potrzeby par, rodzin i gości planujących dłuższy pobyt.

3 powody, by tu zostać

  • Skorzystaj z apartamentów z kuchnią, jeśli chcesz samodzielnie przygotowywać posiłki i mieć większą swobodę podczas pobytu.
  • Odpocznij w zielonej, zacisznej części Drezna z ogrodem, tarasem i miejscem do grillowania.
  • Ciesz się sprawnym dojazdem do centrum, a także bezpłatnym parkingiem i szybkim WiFi przez całą dobę.

Układ i wyposażenie

W apartamentach i apartamentach typu suite liczy się przede wszystkim niezależność: do dyspozycji jest w pełni wyposażony aneks kuchenny, część wypoczynkowa, telewizor z płaskim ekranem, sejf oraz prywatne wejście. Wnętrza są urządzone stylowo, mają parkiet i wysokiej jakości meble, a część lokali oferuje balkon lub bardziej reprezentacyjny układ z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i sypialnianą.

  • Apartament typu Suite - oddzielna strefa dzienna i sypialna oraz aneks kuchenny w stylu amerykańskim, w części apartamentów dostępny jest balkon.
  • Apartament typu Comfort Studio - osobna kuchnia i część wypoczynkowa, praktyczne rozwiązanie na pobyt z większą niezależnością.
  • Dwuosobowy Apartament typu Studio - kompaktowa opcja z aneksem kuchennym w układzie amerykańskim, dobra dla dwóch osób.
  • Apartament typu Superior Suite - osobny budynek, sypialnia, duży salon, osobna kuchnia i łazienka, miejsce dla maksymalnie 4 osób.

Przewodnik po okolicy

Spacerem (do 1,5 km)

  • Na obiad można wybrać się do Restaurant Lust und Laune (370 m), Restaurant Souperb (400 m) lub Restaurant Luisenhof (440 m), więc posiłek poza obiektem nie wymaga dłuższego planowania.
  • Przystanek Weißer Hirsch znajduje się 490 m od obiektu i ułatwia codzienne poruszanie się po Dreznie.
  • Do przystanku Talstation Standseilbahn jest 1,5 km, co daje dodatkową możliwość wygodnej przesiadki w kierunku popularnych punktów miasta.

Krótka trasa lub dojazd (powyżej 1,5 km)

  • Blaues Wunder Bridge (1,6 km) i Hochseilpark Dresden-Bühlau (1,6 km) to dobre cele na krótki wypad poza dzielnicę.
  • Do Lingner Palace (2,1 km) warto podjechać, jeśli planujesz zwiedzanie bardziej reprezentacyjnej części Drezna.
  • Lotnisko w Dreźnie oddalone jest o 10,2 km, co jest wygodne przy przylotach i wyjazdach.

Warto wiedzieć

Obiekt zapewnia bezpłatny parking prywatny, szybkie WiFi przez całą dobę, pralnię, przechowalnię bagażu oraz łatwy dojazd do drogi B6 i autostrady A4, co porządkuje logistykę zarówno przy pobycie turystycznym, jak i biznesowym.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~390 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Suite

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

5 osób50 m²prywatna łazienka

Hotel-Appartement-Villa Ulenburg - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • transport z/na lotnisko
  • sprzątanie codzienne
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Please note that the reception is located away from the villa, at Oskar-Pletsch-Straße 3.

The Breakfast Buffet will be served in the villa Ulenburg or Villa Herzog.

If you intend to arrive later than 18:00, please contact the hotel in advance by telephone.

It is possible to pay the hotel by credit card if this has been agreed beforehand.

There is no lift due to the historic staircase.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel-Appartement-Villa Ulenburg”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: od 08:00 do 11:00.

Czy Hotel-Appartement-Villa Ulenburg oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel-Appartement-Villa Ulenburg” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel-Appartement-Villa Ulenburg”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 5 osób.

Czy Hotel-Appartement-Villa Ulenburg ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Czy Hotel-Appartement-Villa Ulenburg ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Hotel-Appartement-Villa Ulenburg?

Obiekt znajduje się w miejscowości Drezno.

Hotel-Appartement-Villa Ulenburg na mapie: Drezno

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel-Appartement-Villa Ulenburg

Średnia ocena z 735 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Yehonatan 04 - 2026
9/10

To prawdziwa perełka ukryta w Dreźnie - hotel ma przepiękne pokoje, a wystrój jest naprawdę wyjątkowy. Na miejscu znajduje się nawet niewielki ogród. Uważamy też, że lokalizacja jest doskonała, bo hotel leży tuż przy tramwaju, więc w 30 minut można dotrzeć do centrum miasta, a w pobliżu jest jeszcze historyczna kolejka linowa. Personel był bardzo życzliwy.

ℹ) Opinie gości Hotel-Appartement-Villa Ulenburg nie stanowią oceny serwisu dresden-hotel.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10