Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral

Galeriestraße 20, 01067 Drážďany, Německo

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 50 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Apartmán Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral se nachází ve městě Drážďany. Součástí ubytování jsou kuchyň a myčka nádobí. K dispozici je parkoviště. Kulturpalast leží 80 m od apartmánu. Vzdálenost k Hoher Stein je 3,9 km.

Ubytování má rozlohu 50 m² a dvě ložnice. Ubytovat se zde může až šest osob. V ložnicích jsou velká manželská postel (velikosti King).

Vzdálenosti k vybraným místům

Knížecí300 m
Drážďanský400 m
Mezinárodní letiště Drážďany12 km
Georgenbau240 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~6 060 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán se 2 ložnicemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • myčka

6 osob50 m²vlastní koupelna

Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral - vybavení

  • Parkoviště v objektu
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral na mapě: Drážďany

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 11:00 do 11:00.

Je u objektu „Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Pro kolik hostů je Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Kde se nachází Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral?

Ubytování se nachází ve městě Drážďany.

Jak daleko je Dresden Mitte od ubytování „Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral“?

Dresden Mitte se nachází 1,2 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral“ nejbližší letiště?

Flugplatz Bautzen - Lětanišćo Budyšin se nachází 56,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral

Průměrné hodnocení z 21 recenzí na Booking.com je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Cozy Voyage - Frauenkirche 2 - Ruhig und Zentral zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na dresden-hotel.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10