Bilderberg Bellevue Hotel Dresden

Grosse Meissner Str. 15, 01097 Drážďany, Německo

  • Až pro 6 hostů
  • Až 134 m²
  • Bazén
  • Wellness nebo spa

Bilderberg Bellevue Hotel Dresden má průměrné hodnocení hostů 8,4/10 (10 667 hodnocení). Ubytování leží 724 m od centra. Ubytování nabízí mimo jiné pobyt s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a bazén.

Bilderberg Bellevue Hotel Dresden je hotel v Drážďanech s 339 pokoji a výraznou polohou na břehu Labe naproti mostu Augustus. Opírá se o zahrady, krytý bazén a přímý kontakt s historickým centrem města.

Klíčové informace (Q&,A)

Co hosté v hotelu získají hned po příjezdu?

Hosté vstupují do prostředí, které spojuje městský pobyt s klidným rámcem zahrad a výhledu na Drážďany. K dispozici je krytý bazén o rozloze 120 m², fitness centrum, masáže, úschova zavazadel, parkování pro handicapované, výtah do vyšších pater a Wi-Fi ve všech prostorách. V hotelu nechybí ani bankomat, požární alarm a zázemí pro cyklisty, zatímco venkovní část doplňuje zahrada, sluneční terasa a prostory vhodné na piknik.

Jaké zázemí nabízí stravování a odpočinek?

Ráno se podává snídaně v restauraci Palaisrestaurant s terasou, přes den je možné posedět v café baru Pöppelmann a v létě funguje Elbsegler-Biergarten s chlazeným pivem a grilovanými specialitami. V pokojích je minibar, rychlovarná konvice, příslušenství pro přípravu čaje a kávy i lednička, takže si host může udržet vlastní rytmus dne. Ubytování doplňuje posezení, skříň nebo šatna, služba probuzení, dětské postýlky a lůžka, vlastní koupelna s toaletou a sprchovým gelem a také vana nebo sprcha.

Jaké jsou možnosti technického a wellness vybavení?

Pokoje i apartmá jsou navržené s důrazem na pohodlí a funkčnost, takže hosté mají k dispozici klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, telefon, zásuvku u postele a ve všech prostorech také Wi-Fi. Wellness rámec doplňuje krytý bazén a možnost masáží, zatímco celkový dojem podporuje výhled na město a z hotelové zahrady i na historické centrum Drážďan.

Možnosti ubytování

  • Pokoj typu Standard - klimatizovaný pokoj s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.
  • Apartmá Deluxe s 1 ložnicí s manželskou postelí velikosti King - klimatizované apartmá s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.
  • Apartmá Junior Deluxe s 1 ložnicí s manželskou postelí velikosti King - klimatizované apartmá Junior s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.
  • Apartmá se 2 ložnicemi - 1 obývací pokoj, 2 samostatné ložnice, vana, toaletní potřeby zdarma, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, posezení, výhled do zahrady a 4 lůžka.
  • Apartmá s 1 ložnicí - 1 obývací pokoj, 1 samostatná ložnice, vana, toaletní potřeby zdarma, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, posezení, výhled do zahrady a 2 lůžka.

Okolí a vzdálenosti

V okolí (do 1,5 km)

V bezprostředním okolí hotelu se rozvíjí historická osa Drážďan v krátkých docházkových vzdálenostech. Japonský palác leží 100 m od hotelu, Zemský muzeum pravěku 140 m a nábřeží Königsufer 190 m. Na jídlo a posezení je možné dojít do Cukrárny a restaurace Venezia vzdálené 230 m, do restaurace The Red Rooster ve 260 m nebo do restaurace Watzke am Goldener Reiter, která je 280 m daleko. Další část Japonského paláce je ve vzdálenosti 320 m a slavnostní jezdecká cesta Fürstenzug leží 800 m od hotelu.

Vzdálenější body a doprava (nad 1,5 km)

Městská doprava je dostupná přes vlakové nádraží v centru Drážďan, které je 1,8 km od hotelu, a nejbližší letiště v Drážďanech leží 7,9 km daleko. Na delší výlety se nabízí Panometer Dresden ve vzdálenosti 4,6 km, zámek Albrechtsberg 4,8 km a les Dresdner Heide 9,2 km, takže hotel funguje jako pevný bod pro městské i okrajové trasy.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 322 Kč

Nabídka pokojů

Prezidentské apartmá

  • vlastní koupelna
  • výhled do zahrady
  • výhled na město

2 osoby134 m²vlastní koupelna

Bilderberg Bellevue Hotel Dresden - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • Plavecký bazén
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • bar

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that guests receive free WiFi for up to 5 devices per room.

The maximum internet bandwidth allotted is 1000 Mbit/s.

Please note that the bar is open from SUN – THU: 11:00 – 24:00 and from FRI – SAT: 11:00 – 01:00.

Please note that the fitness/wellness facilities (including pool) are available for a fee of 7.50 EUR per stay and guest.

Dogs are welcome in our house.

Other animals are not allowed.

Fitness centrum je uzavřeno od 2026-01-16 do 2026-01-05

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Bilderberg Bellevue Hotel Dresden“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Bilderberg Bellevue Hotel Dresden“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Bilderberg Bellevue Hotel Dresden“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Bilderberg Bellevue Hotel Dresden bazén?

Hosté mohou využívat bazén.

Má Bilderberg Bellevue Hotel Dresden wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Bilderberg Bellevue Hotel Dresden určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Bilderberg Bellevue Hotel Dresden vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Bilderberg Bellevue Hotel Dresden?

Ubytování se nachází ve městě Drážďany.

Bilderberg Bellevue Hotel Dresden na mapě: Drážďany

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Bilderberg Bellevue Hotel Dresden

Průměrné hodnocení z 10 667 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Burcu 07 - 2026
8/10

Velmi dobrý hotel nás příjemně zaujal: pokoj byl čistý, prostorný a postele mimořádně pohodlné. Velkým plusem byl také vnitřní dvůr, kde se dá dobře odpočívat, a možnost projít rovnou dozadu do zahrady. Personál byl vstřícný a ochotný. Do centra města jsme se navíc dostali pěšky za pouhých 10 minut, přes krásný most.

ℹ) Recenze Bilderberg Bellevue Hotel Dresden nevyjadřují stanovisko dresden-hotel.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10